SMS Framework (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (36 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: Country
bs: Zemlja

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Active
bs: Aktivan

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: configure
bs: podesi

en: Send
bs: Pošalji

en: Rows
bs: Redova

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Revert
bs: Vratiti

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Not enabled
bs: Nije omogućen
