SMS Framework (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (58 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Edit
ca: Edita

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: Country
ca: País

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: Add
ca: Afegeix

en: Manage
ca: Gestiona

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: n/a
ca: n/d

en: User
ca: Usuari

en: Active
ca: Actiu

en: To
ca: Per

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: configure
ca: configura

en: Domain
ca: Domini

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Send
ca: Enviar

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Rows
ca: Files

en: "Rows" must be a positive integer.
ca: «Files» ha de ser un valor positiu

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Optional
ca: Opcional

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Spain
ca: Espanya

en: United Kingdom
ca: Regne Unit

en: United States
ca: Estats Units

en: Pending
ca: Pendent

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Message preview
ca: Previsualització del missatge

en: Cannot use '%author' token in this context.
ca: No es pot fer servir l'element '%author' en aquest context.

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Validation
ca: Validació

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: Direction
ca: Direcció

en: Path to custom icon
ca: Camí a la icona personalitzada

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: End time
ca: Hora de fi
