SMS Framework (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (60 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Number
fi: Numero

en: Message
fi: Viesti

en: Country
fi: Maa

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Add
fi: Lisää

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Text
fi: Teksti

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: n/a
fi: ei mitään

en: User
fi: Käyttäjä

en: Active
fi: Voimassa

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Normal
fi: Normaali

en: configure
fi: Muokkaa

en: Send
fi: Lähetä

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Rows
fi: Rivejä

en: "Rows" must be a positive integer.
fi: Rivit-kentän arvon tulee olla positiivinen kokonaisluku.

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Spain
fi: Espanja

en: United Kingdom
fi: Yhdistynyt Kuningaskunta

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Pending
fi: Odottaa

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Validation
fi: Validointi

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: Direction
fi: Suunta

en: Carrier
fi: Kuljetusliike

en: Queue
fi: Jono

en: Path to custom icon
fi: Oman pikakuvakkeen polku

en: Please enter a valid phone number.
fi: Ole hyvä ja syötä oikea puhelinnumero.

en: Rulesets
fi: Sääntöjoukot
