SMS Framework (7.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: User
ht: Itilizatè
