SMS Framework (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: n/a
kk: жоқ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Active
kk: Белсенді

en: To
kk: Қайда

en: configure
kk: баптау

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ

en: Direction
kk: Бағыт

en: Path to custom icon
kk: Өзгертпелі белгішке жолы
