SMS Framework (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (47 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: n/a
km: គ្មាន

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Domain
km: ដែន

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Not enabled
km: មិន​បាន​​បើក

en: Direction
km: ទិស

en: Path to custom icon
km: ផ្លូវ​ទៅ​រូប​តំណាង​ផ្ទាល់​ខ្លួន
