SMS Framework (7.x-1.0-rc1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: User
mg: Mpampiasa
