SMS Framework (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (101 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Edit
pl: Edytuj

en: SMS Gateway
pl: Bramka SMS

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Country
pl: Państwo

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: Add
pl: Dodaj

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Text
pl: Tekst

en: n/a
pl: n.d.

en: User
pl: Użytkownik

en: Active
pl: Aktywne

en: To
pl: Do

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Normal
pl: Zwykły

en: configure
pl: konfiguruj

en: Domain
pl: Domena

en: Send
pl: Wyślij

en: Recipient
pl: Adresat

en: Rows
pl: Wiersze

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Spain
pl: Hiszpania

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Pending
pl: Oczekujące

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Revert
pl: Przywróć

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Message preview
pl: Podgląd wiadomości

en: Activity log
pl: Dziennik aktywności

en: Log only
pl: Tylko zapis do dziennika logów

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Validation
pl: Walidacja

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Direction
pl: Kierunek

en: Carrier
pl: Przewożnik

en: Queue
pl: Kolejka

en: No configuration options
pl: Brak konfigurowalnych opcji

en: Set default gateway
pl: Zastosuj domyślną bramę

en: @gateway configuration
pl: Konfiguracja @gateway

en: The gateway settings have been saved.
pl: Twoja strona została zapisana.

en: administer smsframework
pl: Zarządzaj smsframework

en: Control how your site uses SMS.
pl: Kontrola, jak witryna wykorzystuje SMSy.

en: Gateway configuration
pl: Konfiguracja bramki

en: Configure gateways and chose the default gateway.
pl: Konfigurowanie i wybór bramki domyślnej.

en: Provides a extensible API that facilitates communication between Drupal and various SMS gateways.
pl: Zapewnia rozszerzalny interfejs API, który ułatwia komunikację między Drupalem i różnymi bramkami SMS.

en: When an SMS message with any discriminator is received.
pl: Gdy wiadomość SMS z jakimkolwiek dyskryminatorem jest odebrana.

en: Discriminator
pl: Dyskryminator

en: Save command
pl: Zapisz polecenie

en: Are you sure you want to delete the command %discriminator?
pl: Na pewno usunąć folder zakładek "%s"?

en: SMS Actions
pl: Akcje SMS

en: Define custom triggers for incoming SMS messages.
pl: Definiowanie własnych wyzwalaczy dla wiadomości SMS.

en: Add command
pl: Dodaj polecenie

en: Edit command
pl: Wybierz polecenie

en: Provides an action for sending outgoing messages and the ability to define custom triggers for incoming messages.
pl: Zapewnia akcję wysyłania wiadomości wychodzących i możliwość definiowania własnych wyzwalaczy dla wiadomości przychodzących.

en: The message was sent to %count users.
pl: Wiadomość została wysłana do %count użytkowników.

en: Allows bulk text messages to be sent to registered users.
pl: Umożliwia masowe wysyłanie wiadomości SMS do zarejestrowanych użytkowników.

en: Which content types to show the Send To Phone feature.
pl: Wybierz typy treści, w których ma się pojawić opcja "Wyślij na telefon".

en: Path to custom icon
pl: Ścieżka do własnej ikony skrótu

en: Send to phone
pl: Wyślij na telefon

en: Confirm number
pl: Potwierdź numer

en: Show mobile fields during user registration
pl: Pokaż pola nr. telefonu podczas rejestracji użytkownika

en: Specify if the site should collect mobile information during registration.
pl: Określ, czy strona powinna zbierać informacje dla kontaktu SMS podczas rejestracji.

en: Specify the format for confirmation messages. Keep this as short as possible.
pl: Określ format dla wiadomości potwierdzenia. Powinna być możliwie jak najkrótsza.

en: Enable sleep hours
pl: Włącz godziny nocne

en: If checked, users will be able to specifiy hours during which they will not receive messages from the site.
pl: Jeśli zaznaczone, użytkownicy będą w stanie określić godziny, w których nie będą otrzymywać wiadomości z serwisu.

en: The mobile confirmation code for the user.
pl: Mobilny kod potwierdzenia dla użytkownika.

en: The URL for the user's mobile settings page.
pl: URL dla strony ustawień mobilnych użytkownika.

en: Edit options for SMS and user integration.
pl: Edytuj opcje SMS i integrację użytkowników.

en: Provides integration between the SMS Framework and Drupal users.
pl: Zapewnia integrację SMS Framework i użytkowników Drupala.

en: Registration settings
pl: Ustawienia rejestracji

en: This field is required
pl: To pole jest wymagane

en: Confirmed
pl: Potwierdzone

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Available Tokens List
pl: Lista dostępnych wzorców

en: Mobile phone number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Rulesets
pl: Zestawy reguł

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
pl: TODO Dodać opis wyświetlany w UI.
