SMS Framework (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (57 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Edit
cs: Upravit

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Country
cs: Země

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: Add
cs: Přidat

en: Manage
cs: Správa

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: n/a
cs: není

en: User
cs: Uživatel

en: Active
cs: Aktivní

en: To
cs: Komu

en: Overridden
cs: Překryto

en: Normal
cs: Normální

en: configure
cs: nastavení

en: Domain
cs: Doména

en: Send
cs: Poslat

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Rows
cs: Řádky

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Spain
cs: Španělsko

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Revert
cs: Vrátit

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Activity log
cs: Log aktivity

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Validation
cs: Validace

en: Not enabled
cs: Nepovolen

en: Direction
cs: Směr

en: Carrier
cs: Přepravce

en: Path to custom icon
cs: Cesta k volitelné ikoně

en: Tracking
cs: Sledování
