SMS Framework (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (52 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Edit
eu: Editatu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: Country
eu: Herria

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Text
eu: Testua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Active
eu: Aktiboa

en: To
eu: Nori

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: configure
eu: konfiguratu

en: Domain
eu: Domeinua

en: Send
eu: Bidali

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Rows
eu: Lerroak

en: "Rows" must be a positive integer.
eu: "Rows" zenbaki positibo bat izan behar da.

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Spain
eu: Espainia

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Not enabled
eu: Ezgaitua

en: Direction
eu: Helbidea

en: Queue
eu: Ilara

en: Path to custom icon
eu: Ikono pertsonalizatura bidea
