SMS Framework (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (59 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Edit
gl: Editar

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Country
gl: País

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Add
gl: Engadir

en: Manage
gl: Xestionar

en: Text
gl: Texto

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: n/a
gl: n/d

en: User
gl: Usuario/a

en: Active
gl: Activo

en: To
gl: Para

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: configure
gl: configurar

en: Domain
gl: Dominio

en: Send
gl: Enviar

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Rows
gl: Filas

en: "Rows" must be a positive integer.
gl: "Filas" debe de ser un enteiro positivo.

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Optional
gl: Opcional

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Spain
gl: España

en: United Kingdom
gl: Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Pending
gl: Pendente

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Revert
gl: Volver

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Log only
gl: So rexistro

en: Keyword
gl: Chave

en: Validation
gl: Validación

en: Not enabled
gl: Desactivado

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.

en: Direction
gl: Dirección

en: Queue
gl: Cola

en: Path to custom icon
gl: Ruta á icona personalizada
