SMS Framework (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (112 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Prefix
hu: Előtag

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: SMS Gateway
hu: SMS átjáró

en: Number
hu: Szám

en: Message
hu: Üzenet

en: Country
hu: Ország

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Icon
hu: Ikon

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Manage
hu: Kezelés

en: Text
hu: Szöveg

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: n/a
hu: n. a.

en: User
hu: Felhasználó

en: Active
hu: Aktív

en: To
hu: Hova

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Normal
hu: Általános

en: configure
hu: beállít

en: Mobile
hu: Mobil

en: Send
hu: Küldés

en: Recipient
hu: Címzett

en: Rows
hu: Sorok

en: "Rows" must be a positive integer.
hu: A „Sorok” számának pozitív egész számot lehet megadni.

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Spain
hu: Spanyolország

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Pending
hu: Függőben

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Message preview
hu: Üzenet előnézete

en: Set
hu: Beállítás

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Log only
hu: Csak naplózás

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Validation
hu: Ellenőrzés

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: SMS Message
hu: SMS üzenet

en: Direction
hu: Irány

en: Carrier
hu: Szállító

en: Queue
hu: Várólista

en: SMS message sent to %number with the text: @message
hu: %number telefonszámra az SMS elküldve ezzel az üzenettel: @message.

en: Provides a extensible API that facilitates communication between Drupal and various SMS gateways.
hu: Egy rugalmas API-t nyújt a Drupal és a különböző SMS átjárók közötti kommunikáció elősegítésére.

en: Allows bulk text messages to be sent to registered users.
hu: Lehetővé teszi a szöveges üzenetek tömeges küldését a regisztrált felhasználóknak.

en: Which content types to show the Send To Phone feature.
hu: Milyen tartalomtípusoknál jelenjen meg a Küldés telefonra funkció.

en: Inline SMS
hu: Gyors SMS

en: Send the highlighted text via SMS.
hu: Kijelölt szöveg küldése SMS-ként.

en: Show link as
hu: Hivatkozás megjelenítése mint

en: How to display the the "send to phone" link.
hu: Hogyan jelenjen meg a „Küldés telefonra” hivatkozás.

en: Text for link
hu: Hivatkozás szövege

en: If "Text" is selected above, the following text will be appended as a link.
hu: Ha fent a „Szöveg” érték van kiválasztva, akkor a következő szöveg fog hivatkozásként megjelenni.

en: Use default icon
hu: Alapértelmezett ikon használata

en: If "Icon" is selected above and this option is enabled, the default icon that came with the module will be used.
hu: Ha fent az „Ikon” érték van kiválasztva és az opció engedélyezett, akkor a modul alapértelmezett ikonja lesz használva.

en: Path to custom icon
hu: Saját ikon elérési útvonala

en: Text Field and SMS send to phone
hu: Szövegmező és SMS küldése a telefonra

en: SMS Link
hu: SMS Hivatkozás

en: Send to phone
hu: Küldés telefonra

en: Send this text via SMS.
hu: Szöveg küldése SMS-ként.

en: This URL will be sent to the phone.
hu: A webcím el lesz küldve a telefonra.

en: Please enter a valid phone number.
hu: Valós telefonszámot kell beírni

en: Provides various tools for sending bits of information via SMS.
hu: Különböző eszközöket kínál információmorzsák SMS-ben elküldéséhez.

en: This phone number is already registered to another user.
hu: Ez a telefonszám már regisztrálva van egy másik felhasználóhoz.

en: Enable sleep hours
hu: Alvóórák engedélyezése

en: Provides integration between the SMS Framework and Drupal users.
hu: Együttműködést biztosít az <em>SMS Framework</em> modul és a Drupal felhasználói között.

en: Registration settings
hu: Regisztrációs beállítások

en: This field is required
hu: Ez a mező szükséges

en: Confirmed
hu: Megerősítve

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: Available Tokens List
hu: Elérhető vezérjelek listája

en: Mobile URL
hu: Mobilwebcím

en: Mobile phone number
hu: Mobiltelefonszám

en: Rulesets
hu: Szabályhalmazok

en: End time
hu: Befejezés ideje

en: SMS Status
hu: SMS állapota

en: Gateway
hu: Átjáró

en: Mobile Number
hu: Mobilszám

en: SMS gateway module name.
hu: SMS átjáró modul neve.

en: You must enter a phone number.
hu: Meg kell adni egy telefonszámot.

en: SMS Phone Number.
hu: SMS telefonszám.

en: Administer SMS Framework
hu: <em>SMS Framework</em> adminisztrálása

en: Send SMS Blast
hu: Tömeges SMS küldése

en: This allows the user to send an SMS blast.
hu: Engedélyezi SMS-ek tömeges küldését a felhasználónak.

en: Allow users to send nodes to any phone number.
hu: Megengedi a felhasználóknak, hogy tartalmakat küldjenek bármilyen telefonszámra.

en: Text between [sms][/sms] tags will be highlighted and appended with a "send to phone" button.
hu: Az [sms] és [/sms] jelölők közötti szövegel lesznek kijelölve és csatolva egy "Küldés telefonra" gombbal.

en: The users mobile phone number.
hu: A felhasználó telefonszáma.

en: The SMS Gateway for this user.
hu: Az ehhez a felhasználóhoz használt SMS átjáró.

en: Zero length phone number specified.
hu: Nulla hosszúságú telefonszám lett megadva.
