SMS Framework (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Country
hy: Երկիր

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: To
hy: Ում

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Rows
hy: Տողեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: United Kingdom
hy: Մեծ Բրիտանիա

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի

en: Direction
hy: Ուղղություն
