SMS Framework (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (57 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Edit
lv: Labot

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Country
lv: Valsts

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: Add
lv: Pievienot

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Text
lv: Teksts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: n/a
lv: n/p

en: User
lv: Lietotājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: To
lv: Kam

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: configure
lv: konfigurēt

en: Domain
lv: Domēns

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Send
lv: Sūtīt

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Rows
lv: Rindas

en: "Rows" must be a positive integer.
lv: "Rindas" ir jābūt pozitīvam - veselam skaitlim

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Spain
lv: Spānija

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Pending
lv: Gaida

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: Direction
lv: Virziens

en: Path to custom icon
lv: Ceļš uz pielāgotu ikonu
