SMS Framework (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Text
ne: अक्षर

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: To
ne: लाई

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Normal
ne: साधारण

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Direction
ne: दिशा
