SMS Framework (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
