SMS Framework (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (50 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Edit
ro: Editați

en: Number
ro: Număr

en: Message
ro: Mesaj

en: Country
ro: Ţară

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Add
ro: Adaugă

en: Manage
ro: Administrați

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Active
ro: Activ

en: To
ro: Către

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: configure
ro: configurează

en: Domain
ro: Domeniu

en: Send
ro: Trimite

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Rows
ro: Rânduri

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Optional
ro: Opţional

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Spain
ro: Spania

en: United Kingdom
ro: Regatul Unit al Marii Britanii

en: United States
ro: Statele Unite

en: Pending
ro: În așteptare

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Revert
ro: Revenire

en: Blocked
ro: Blocat

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Not enabled
ro: Nu este activat

en: Direction
ro: Direcție

en: Path to custom icon
ro: Calea către logo-ul personal
