SMS Framework (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Text
ug: تېكىست

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Send
ug: يوللاش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: End time
ug: ئاخىرلاشقان ۋاقىت
