SMS Framework (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Country
bg: Страна

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Text
bg: Текст

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Active
bg: Активен

en: To
bg: До

en: configure
bg: конфигурирай

en: Send
bg: Изпрати

en: Recipient
bg: Получател

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Optional
bg: По желание

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Pending
bg: В изчакване

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Revert
bg: Връщане

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Not enabled
bg: Неактивен

en: Direction
bg: Посока

en: Queue
bg: Опашка за изпращане

en: Path to custom icon
bg: Път към избрана от потребителя икона
