SMS Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (61 entries)

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Edit
he: עריכה

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Country
he: מדינה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: Add
he: הוספה

en: Manage
he: ניהול

en: Text
he: טקסט

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: n/a
he: -ללא-

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: To
he: אל

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: configure
he: הגדרות

en: Domain
he: דומיין

en: Send
he: שלח

en: Recipient
he: נמען

en: Rows
he: שורות

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Spain
he: ספרד

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: Pending
he: ממתינות

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Revert
he: שחזור

en: Blocked
he: חסום

en: Activity log
he: יומן פעילות

en: Log only
he: רשום בלבד

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Validation
he: וידוא

en: SMS
he: מסרון

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Direction
he: כיוון

en: Queue
he: תור

en: Path to custom icon
he: נתיב לסמל מותאם

en: Confirmed
he: מאושר

en: Start time
he: זמן התחלה

en: End time
he: זמן סיום:
