SMS Framework (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (44 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Edit
jv: Sunting

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Country
jv: Negara

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Add
jv: Tambah

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: To
jv: Marang

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: configure
jv: konfigurasi

en: Send
jv: Kirim

en: Recipient
jv: Penerima

en: Rows
jv: Baris

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Spain
jv: Spanyol

en: United Kingdom
jv: Inggris

en: United States
jv: Amerika Serikat

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Revert
jv: Baléknā

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Not enabled
jv: Ora bisa

en: Direction
jv: Arah

en: Path to custom icon
jv: Path kanggo kostum icon
