SMS Framework (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (45 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Text
ku: دەق

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: n/a
ku: نییە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: To
ku: بۆ

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: configure
ku: سازبکە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Send
ku: بینێره‌

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Spain
ku: ئیسپانیا

en: United Kingdom
ku: شانشینی یەکگرتوو

en: United States
ku: وڵاتە یەکگرتووەکان

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: Path to custom icon
ku: ڕێڕه‌و بۆ وێنۆچکه‌ی سه‌ره‌کی
