SMS Framework (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно

en: Anonymous
mk: Анонимен
