SMS Framework (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: To
ps: ته

en: Rows
ps: کتارونه

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Optional
ps: اختياري

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Spain
ps: هسپانیا

en: United Kingdom
ps: انګلستان

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات

en: Keyword
ps: آرويىونه
