SMS Framework (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
