SMS Framework (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: To
sq: Për

en: configure
sq: konfigurimi

en: Send
sq: Dërgo

en: Recipient
sq: Marrës

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Revert
sq: Rikthe

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Not enabled
sq: Çaktivizuar

en: Direction
sq: Orientimi

en: Path to custom icon
sq: Vendodhja e ikonës së personalizuar
