SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Disabled
ar: معطل

en: No
ar: لا

en: Number
ar: رقم

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور
