SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: No
ast: Non

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave
