SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: No
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола
