SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Disabled
es: Desactivado

en: Number
es: Número

en: Message
es: Mensaje

en: Password
es: Contraseña

en: Send SMS
es: Enviar SMS

en: Report
es: Informe

en: Scheduled time
es: Hora programada

en: Numbers
es: Números
