SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Disabled
he: מושבת

en: No
he: לא

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה
