SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Disabled
is: Óvirkt

en: No
is: Nei

en: Number
is: Númer

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð
