SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Disabled
it: Disattivato

en: Number
it: Numero

en: Message
it: Messaggio

en: Report
it: Resoconto

en: Numbers
it: Numeri

en: Generate report
it: Genera rapporto
