SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Disabled
jv: Mati

en: No
jv: Ora

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi
