SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: No
ka: არა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი
