SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: No
km: ទេ

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់
