SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Report
kn: ವರದಿ

en: Numbers
kn: ಸಂಖ್ಯೆಗಳು
