SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: No
mn: Үгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг
