SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: No
nn: Nei

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord
