SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: No
pl: Nie

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Send test message
pl: Wyślij testową wiadomość

en: Report
pl: Raport

en: Numbers
pl: Numery
