SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: No
sv: Nej

en: Number
sv: Tal

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Report
sv: Rapportera

en: Numbers
sv: Nummer
