SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: No
tr: Hayır

en: Number
tr: Sayı

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Report
tr: Rapor
