SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: No
uk: Ні

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Send SMS
uk: Надіслати SMS

en: Send test message
uk: Відправити тестове повідомлення

en: Report
uk: Звіт

en: Scheduled time
uk: Запланований час

en: Numbers
uk: Числа

en: Generate report
uk: Створити звіт

en: Sender ID
uk: ID відправника
