SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: No
af: Nee

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord
