SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል
