SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Disabled
be: Выключана

en: No
be: Не

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль
