SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: No
bn: না

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড
