SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: No
cs: Ne

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Report
cs: Výkaz

en: Generate report
cs: Vytvořit výkaz
