SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: No
da: Nej

en: Number
da: Antal

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Send test message
da: Send test besked

en: Report
da: Rapport
