SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: No
el: Όχι

en: Number
el: Αριθμός

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Report
el: Αναφορά

en: Error processing request
el: Σφάλμα κατά την επεξεργασία της αίτησης
